22.01.2005 :: 00:10
Yo!!!!!!!!! Trzeba wkoncu napisac noteczke ajjj wlasnie slucham sobie muzyczki napeffno wiecie jakiej heh ta co leci na blogasku "Wonderful" boshe jak mi sie podoba aj aj aj.A zwlaszcza jak spiewa R.Kelly wogule moj klimacik.Zakochalam sie w tej pioseneczce ciagle ja spiewam Dzis ciekawego nic sie nie wydarzylo mialam isc do zoologicznego ale mama kupila buteleczke dla Sweety(moj koffany kroliczek)ale nie chce z niej pic cio robic hmmm bylam w albercie na zakupach aj tam szkoda gadac.Wiatr rozwial moja piekna fryzure ktora ukladalam tyle czasu hehe.Mialam isc do dwojki bo cos tam bylo ale co ja sama pojde jak wszyscy chorzy.Marta sorki ze nie przyszlam do Ciebie ale wiesz ile ja spalam.Wracaj szybciutki do zdrowia!!! Pamietasz tego chlopaka co zdjecia robil hahaha oj moj koffany loolku zdrowiej bo bez Ciebie nie ma beki na dworzu!!!!Ajjj smutno bez Ciebie!!!! Musimy wkoncu sie spotkac i sobie ulozyc uklad taneczny taki super.Jak cos to Cie naucze jakiegos fajnego ruchu hehe wiesh jak ja tancze.Buziaki dla Ciebie:*:* hmmm ogladal ktos "The ring 2"??? ja bym chciala obejrzec ale siem boje sama heh jeszcze przyjdzie Samara i mi krzywde zrobi.Zreszto musze sobie od kogos pozyczyc ale ja sama tego nie ogladam oj nieeeee.Dobra to koniec tej noteczki no to papa.Gffiazda wez pozdrow Stefana!!!!!! Pozdro for all!!!! Nio i jeden slodziutki buziaczek dla ....... :* Nabazgrala--->